Sərginin beynəlxalq xarakterinin üstünlükləri
Unitec şirkəti tərəvəz və meyvələrin çeşidlənməsi üçün həllər təqdim edir və artıq uzun illərdir Azərbaycandakı şirkətlərə kənd təsərrüfatı istehsalı sahəsində daha yaxşı nəticələr əldə etməyə kömək edən müasir texnologiyalar təklif edir.Bu ilki sərgidə biz bir çox həllər nümayiş etdiririk, o cümlədən CHERRY Vision 3.5 AI sistemini. Bu, xarici keyfiyyətin təsnifatı üçün innovativ bir sistemdir və ən son nəsil Süni İntellekt modellərinin istifadəsi sayəsində hava şəraitindən yaranan çətinliklərə baxmayaraq, meyvə istehsal mərkəzlərindən sabit keyfiyyətli albalı tədarükünü təmin edir.
Caspian Agro bizim üçün mövcud müştərilərlə uğurlu görüşlər keçirmək və yeni tərəfdaşlarla tanış olmaq üçün əla bir platformadır. Burada yerli tərəfdaşlarla və qurumlarla münasibətləri davam etdirmək, peşəkar dialoqlar aparmaq çox rahatdır.
Ümumilikdə sərgi barədə təəssüratlar müsbətdir.Sərgi məhsuldar şəkildə davam edir: həm perspektivli yeni əlaqələrimiz oldu, həm də tanış tərəfdaşlarla görüşlər keçirdik.
Azərbaycan beynəlxalq əlaqələrin əsas mərkəzlərindən biridir. Biz Avropa, xüsusilə İtaliya texnologiyasını təmsil edən bir şirkət olaraq, yerli fermerlər və aqrar sektorun iştirakçıları ilə tanış olmağı qarşımıza məqsəd qoşmuşuq.
Eyni zamanda Özbəkistandan olan nümayəndələrlə də əlaqələr quruldu, bu da sərginin həqiqətən beynəlxalq xarakter daşıdığını göstərir.

Advantages of the International Nature of the Exhibition
Unitec is a company that provides solutions for sorting fruit and vegetables, and for many years has been offering companies in Azerbaijan modern technologies that help achieve better results in agricultural production. At this year’s exhibition, we are showcasing many solutions, including CHERRY Vision 3.5 AI. This is an innovative system for external quality classification, which thanks to the use of the latest generation Artificial Intelligence models, ensures the supply of cherries from fruit production centers with stable quality, despite difficulties caused by weather conditions.
Caspian Agro is an excellent platform for us for successful meetings with existing clients and for meeting new ones. It is convenient here to maintain relationships with local partners and organizations, and to conduct professional dialogues.
Overall, the impressions from the exhibition are positive. Yesterday was a slightly quieter, the number of visitors was relatively lower, while today the atmosphere is already noticeably more active. The exhibition is going productively: we had promising contacts and meetings with already known partners.
Azerbaijan is a key hub for international connections. As representatives of European, in particular Italian, technology, our goal is to meet local farmers and participants in the agricultural sector.
We also had contacts with representatives from Uzbekistan, which confirms that the exhibition truly has an international character.