Sizi virtual tura dəvət edirik!
Qısa vaxt ərzində böyüyərək inkişaf edən “4S” şirkəti artıq ikinci dəfədir ki, bu sərgidə iştirak edir. Bu il rəsmi tərəfdaşımız olan “CLAAS” (Almaniya)  şirkətinin əsas yeniliyi - yüksək keyfiyyətli yem tədarükü üçün nəzərdə tutulmuş (yenilənmiş) JAGUAR silosbiçən kombaynının imkanlarını nümayiş etdirmək üçün virtual reallıq üzrə ən son texnologiyaların köməyi ilə xüsusi virtual tur təşkil etmək qərarına gəlmişik. Ziyarətçilər özlərini kombaynın daxilində hiss edib, onun aqreqatları və mühüm funksiyalarına sözün hərfi mənasında toxuna bilərlər.
Daha bir diqqətçəkən məqam isə sərgidə yüksək keyfiyyətli yem tədarükü üçün texnikaların təqdimatıdır – belə ki, ziyarətçilər “NEXOS” bağçılıq və üzümçülük üçün nəzərdə tutulmuş traktor, “ROLLANT UNIWRAP” pressləyici-yığıcı və geniş çaplı “DISCO 9200” və “3200” yasım-asma qoşqular (biçicilər) ilə tanış ola, habelə “AXION 850” modelli traktorun istismar incəlikləri və tənzimləmələri ilə bağlı xarici ekspertlərdən dolğun informasiya ala bilərlər.
“4S” şirkətinin digər rəsmi tərəfdaşı - ABŞ-ın “LINDSAY” şirkətinin stendində isə müasir suvarma avadanlığı ilə bağlı innovativ həll variantları və məsafədən idarəetmə sistemləri nümayiş etdiriləcək. Xüsusən isə biz “FieldNET” distant idarəetmə sistemi və “Pivot Control” innovativ kontrolleri mövcud olan istənilən elektrik şarnirli (dairəvi) suvarma sistemini modernləşdirə və universallaşdıra biləcək unikal avadanlıqları təqdim edirik.
Sərginin açıq havadakı pavilyonunda isə biz əməkdaşlıq etdiyimiz digər brendləri - İspaniyanın “ID-DAVID” və Almaniyanın “AMAZONE” şirkətlərinə məxsus kənd təsərrüfatı avadanlıqlarını nümayiş etdiririk.
Kənd təsərrüfatı üzrə aparıcı tədbir olan “Caspian Agro” sərgisi regionda kənd təsərrüfatı sahəsinin inkişafına, Azərbaycan Respublikasının aqrar-sənaye kompleksində mütərəqqi texnologiyaların tətbiqinə, eləcə də təcrübə mübadiləsinə, habelə yerli və xarici təsərrüfatçılar arasında qarşılıqlı faydalı işgüzar əlaqələrin gücləndirilməsinə kömək edir. Biz fəaliyyət sahəmizə marağı olan hər bir kəsi stendimizdə görməyə məmnun olarıq.

Мы приглашаем вас в виртуальный тур
Компания 4S, масштабы которой выросли за короткое время, уже второй раз участвует в этой выставке, чтобы продемонстрировать возможности обновленного силосоуборочного комбайна JAGUAR, предназначенного для поставки высококачественных кормов. Этот комбайн является главной инновацией немецкой компании CLAAS, нашего официального партнера, и мы в этом году решили провести виртуальный тур с помощью последних технологий виртуальной реальности - гости смогут почувствовать себя внутри комбайна и, в прямом смысле слова, «дотронуться» до его агрегатов и важных функций.
Еще одним важным моментом на выставке является презентация техники для качественной доставки корма, трактора NEXOS, предназначенного для садоводства и виноградарства, пресс-подборщики ROLLANT UNIWRAP, объемистые полунавесные косилки DISCO 9200 и 3200. Также от иностранных экспертов посетители могут получить подробную информацию о деталях эксплуатации и регулировании тракторе модели AXION 850.
На стенде другого официального партнера компании 4S, американской компании LINDSAY, будут продемонстрированы инновационные решения для современного ирригационного оборудования, а также системы дистанционного управления. В частности, мы представляем уникальное оборудование, которое поможет модернизации и универсализации любых систем электрического кругового орошения с дистанционным управлением FieldNET и инновационным контроллером Pivot Control.
Из других брендов, представляемых нами в павильоне выставки под открытым небом, имеется сельскохозяйственное оборудование, принадлежащее испанской компании ID-DAVID и немецкой компании AMAZONE, с которыми мы сотрудничаем.
Выставка Caspian Agro, ведущее событие в сельском хозяйстве, способствует развитию сельского хозяйства в регионе, применению передовых технологий в агропромышленном комплексе Азербайджанской Республики, а также обмену опытом, укреплению взаимовыгодных деловых отношений между местными и иностранными работниками сельского хозяйства. Мы будем рады видеть у нашего стенда каждого, кто интересуется нашей сферой.