Sizi virtual tura dəvət edirik!
Qısa vaxt ərzində böyüyərək inkişaf edən “4S” şirkəti artıq ikinci dəfədir ki, bu sərgidə iştirak edir. Bu il rəsmi tərəfdaşımız olan “CLAAS” (Almaniya)  şirkətinin əsas yeniliyi - yüksək keyfiyyətli yem tədarükü üçün nəzərdə tutulmuş (yenilənmiş) JAGUAR silosbiçən kombaynının imkanlarını nümayiş etdirmək üçün virtual reallıq üzrə ən son texnologiyaların köməyi ilə xüsusi virtual tur təşkil etmək qərarına gəlmişik. Ziyarətçilər özlərini kombaynın daxilində hiss edib, onun aqreqatları və mühüm funksiyalarına sözün hərfi mənasında toxuna bilərlər.
Daha bir diqqətçəkən məqam isə sərgidə yüksək keyfiyyətli yem tədarükü üçün texnikaların təqdimatıdır – belə ki, ziyarətçilər “NEXOS” bağçılıq və üzümçülük üçün nəzərdə tutulmuş traktor, “ROLLANT UNIWRAP” pressləyici-yığıcı və geniş çaplı “DISCO 9200” və “3200” yasım-asma qoşqular (biçicilər) ilə tanış ola, habelə “AXION 850” modelli traktorun istismar incəlikləri və tənzimləmələri ilə bağlı xarici ekspertlərdən dolğun informasiya ala bilərlər.
“4S” şirkətinin digər rəsmi tərəfdaşı - ABŞ-ın “LINDSAY” şirkətinin stendində isə müasir suvarma avadanlığı ilə bağlı innovativ həll variantları və məsafədən idarəetmə sistemləri nümayiş etdiriləcək. Xüsusən isə biz “FieldNET” distant idarəetmə sistemi və “Pivot Control” innovativ kontrolleri mövcud olan istənilən elektrik şarnirli (dairəvi) suvarma sistemini modernləşdirə və universallaşdıra biləcək unikal avadanlıqları təqdim edirik.
Sərginin açıq havadakı pavilyonunda isə biz əməkdaşlıq etdiyimiz digər brendləri - İspaniyanın “ID-DAVID” və Almaniyanın “AMAZONE” şirkətlərinə məxsus kənd təsərrüfatı avadanlıqlarını nümayiş etdiririk.
Kənd təsərrüfatı üzrə aparıcı tədbir olan “Caspian Agro” sərgisi regionda kənd təsərrüfatı sahəsinin inkişafına, Azərbaycan Respublikasının aqrar-sənaye kompleksində mütərəqqi texnologiyaların tətbiqinə, eləcə də təcrübə mübadiləsinə, habelə yerli və xarici təsərrüfatçılar arasında qarşılıqlı faydalı işgüzar əlaqələrin gücləndirilməsinə kömək edir. Biz fəaliyyət sahəmizə marağı olan hər bir kəsi stendimizdə görməyə məmnun olarıq.

We invite you to a virtual tour
4S, a company that has developed very recently, is participating in this exhibition for the second time. This year, we have decided to give a tour in virtual reality, with the help of the latest technology, to showcase the features of an updated JAGUAR siloscope combine for high quality feeds from our official partner, Germany’s CLAAS. Visitors will be able to visualise themselves inside the combine and can “touch” their aggregates and important functions in the literal sense of the word.
Another important point is the presentation of techniques for high quality feed delivery at the exhibition; visitors will be able to see the NEXOS tractor for horticulture and viniculture, the ROLLANT UNIWRAP pickup balers, semi-mounted mowers DISCO 9200 and 3200, and find out more information from foreign experts on operation tactics and arrangements for the AXION 850 tractor.
Innovative solutions and remote control systems for modern irrigation equipment will be displayed on the LINDSAY stand, another official partner of 4S. Particularly, we offer unique equipment that can upgrade and widen any existing electric pivot irrigation system with the FieldNET remote control system and Pivot Control’s innovative controls.
We showcase agricultural equipment belonging to Spain’s ID-DAVID and Germany’s AMAZONE, companies from other brands that we cooperate with in the open exhibition area.
The Caspian Agro exhibition, which is the leading agricultural event, contributes to the development of agriculture in the region, application of cutting-edge technologies in the agrarian-industrial complex of the Republic of Azerbaijan, as well as exchanging experience, and strengthening mutually beneficial business relationships between local and foreign businesses. We would be glad to see all those interested in our activities at our stand.