Şirkətimiz həm Rusiyada, həm də xaricdə kənd təsərrüfatı texnikasının qabaqcıl istehsalçısıdır. Biz dünyanın ən iri 5 istehsalçı şirkətlərindən biriyik və bir çox bazarlarda xüsusi yer tuturuq. Azərbaycan da daxil olmaqla, qırxa yaxın ölkəyə texnika ixrac edirik.
Biz müxtəlif tutumlu kombaynlar, taxılyığan kombaynlar, yem yığan kombaynlar, traktorlar istehsal edirik. “Caspian Agro” sərgisində NOVA 340 kombaynı təqdim olunur. Ən kiçik model olmasına baxmayaraq həm Rusiyada, həm də Azərbaycanda çox məşhurdur, və bu ölkələrdə otuza yaxın bu kombayndan artıq alınıb. Müştərilər razılıq bildirilər və biz kombayn haqqında, kombaynların təchiz olunduğu elektron sistemlər haqqında müsbət rəylər alırıq. Onlar operatorlara əməklərini minimuma endirmək imkanı verir.
Biz, həmçinin, Klever törəmə şirkətinin qoşqu avadanlıqlarını da təqdim edirik.
Biz hər il “Caspian Agro” sərgisində iştirak edirik. Bu sərgini yüksək səviyyəli tədbir kimi qiymətləndirirəm. Bu layihədə iştirak etmək brendin təşviq edilməsi və tanınması üçün vacib, eləcə də tərəfdaşlarla görüşmək üçün bir fürsətdir. “Caspian Agro” sayəsində biz yerli bazarı inkişaf etdirmək, sənaye innovasiyalarını təqdim etmək əzmimizi nümayiş etdirə və perspektivli şəkildə inkişaf etdiyimizi vurğulaya bilirik. Beləliklə, sərgi biznes əlaqələrinin qurulması üçün effektiv vasitələrdən biridir. Ümid edirik ki, sərgi zamanı yeni profil əlaqələr quracaq, peşəkar ideyalarla mütəxəssislərin marağını cəlb edəcək və müştərilərin əhatə dairəsini genişləndirəcəyik.

Российский комбайн набирает популярность в Азербайджане
Наша компания является ведущим производителем сельхозмашиностроения, как в России, так и за рубежом. Мы входим в топ-5 крупнейших производителей по всему миру, занимаем ниши многих рынков. Экспортируем продукцию почти в сорок стран, в том числе и в Азербайджан.
Мы производим комбайны, зерноуборочные, кормоуборочные, тракторы различной мощности. На выставке Caspian Agro представлен комбайн NOVA 340. Самая маленькая модель, но очень популярная, как в России, так и в Азербайджане, где уже закуплено около тридцати данных машин. Клиенты довольны, мы получаем хорошие отзывы о машине, об электронных системах, которыми оснащены комбайны. Они позволяют операторам минимизировать свой труд.
Также представляем прицепную технику дочерней компании «Klever».
Мы ежегодно участвуем в CaspianAgro. Уровень выставки оцениваю высоким. Участие в этом проекте важно для продвижения и узнаваемости бренда, это повод для встречи с партнерами. Благодаря CaspianAgro, нам удается продемонстрировать свою решительность освоения местного рынка, презентовать новинки индустрии, подчеркнуть, что мы перспективно развиваемся. Таким образом, выставка является один из эффективных инструментов ведения бизнеса. Мы надеемся в дни выставки наладить новые профильные связи, заинтересовать специалистов профессиональными идеями, расширить клиентский круг.