Elionora Nistor, Layihələr üzrə Baş Menecer @ADVICE&CONSULTILNG®
Advice&Consulting® özünün yüksək keyfiyyət standartları ilə layihələrin həyata keçirilməsi, İtaliyada hazırlanan və istehsal olunan məhsulların, işlə bağlı bütün proseslərin və yetişdirilən məhsulun optimallaşdırılmasına yönəlmiş aqronomik konsultasiya vasitəsilə bağçılığın təkmilləşdirilməsi və inkişafı üzrə ixtisaslaşmış İtaliya şirkətidir.
Biz Caspian Agro ziyarətçilərinə “AGRINSIGHT®” proqramı vasitəsilə Aqronomik konsultasiya təklif edəcəyik. Buraya daxildir: Meyvə bağlarının layihələndirilməsi; Su və torpaq analizi; İqlim, torpaq, coğrafi mövqeyə görə sort seçimi; Sertifikatlaşdırılmış meyvə bitkiləri və tingləri; Meyvə bağları üçün dəstək xidməti, mühafizə və suvarma sistemləri; Meyvə bağları üçün ixtisaslaşdırılmış texnika; Nəzarət olunan atmosferli soyuducular və anbarlar; Çeşidləmə xətləri; Qida emalı texnikası; Paletlər üzərinə yığma, konservasiya və qablaşdırma üçün materiallar.
AGRINSIGHT®, meyvə bağlarının ümumi idarə edilməsi və onun səmərəli məhsuldarlığını müəyyən edən bütün amillərin avtomatlaşdırılmış sistem ilə uzaqdan idarə edilməsi üçün Advice&Consulting® tərəfindən dəstəklənən yeni proqramdır.
Bu, ilk dəfə Caspian Agro sərgisində nümayiş etdiriləcək şirkətin yeni təşəbbüsüdür.
Biz “Caspian Agro” sərgisində diqqətimizi işlərin fəal şəkildə yerinə yetirilməsinə yönəldirik. Yüksək keyfiyyətli meyvələr, yeni tərəfdaşlar və qarşılıqlı faydalı əlaqələr qurmaq üçün meyvə bağları yaratmaqda maraqlı olan yeni insanlarla tanış olmağı gözləyirik. “Made in Italy” keyfiyyəti Advice&Consulting® tərəfindən meyvələrlə bağlı yaradılan hər bir layihəni digər layihələrdən fərqləndirməyi bacaran xüsusi amil hesab olunur.

"Made in Italy" quality is the main indicator of our products
Advice&Consulting® is an Italian company specialized in the improvement and development of horticulture through the implementation of projects with high quality standards, products made and produced in Italy and agronomic consulting aimed at optimizing all work processes and the grown product.
We will offer Caspian Agro visitors Agronomic consulting also through AGRINSIGHT® app; Orchard projecting; Water and soil analysis; Varieties selection by climate, soil, geographical location; Certified fruit plants and rootstocks; Support, protection and irrigation systems for orchards; Specialized machines for fruit orchards; Controlled atmosphere refrigerators and warehouses; Sorting lines; Food processing machineries;
Materials for palletizing, preservation, packaging.
AGRINSIGHT®, the new app powered by Advice&Consulting® for the total management of the orchard and the automatic remote control of all the factors that determine its efficient productivity.
This is a novelty of the company, which will be demonstrated for the first time at the Caspian Agro exhibition.
We are focused on active work at the Caspian Agro exhibition. We expect to meet new contacts interested in creating orchards to produce quality fruit, new partners and to establish win-win relationships. “Made in Italy” quality is the distinctive element that distinguishes every fruit project created by Advice&Consulting®.