Elionora Nistor, Layihələr üzrə Baş Menecer @ADVICE&CONSULTILNG®
Advice&Consulting® özünün yüksək keyfiyyət standartları ilə layihələrin həyata keçirilməsi, İtaliyada hazırlanan və istehsal olunan məhsulların, işlə bağlı bütün proseslərin və yetişdirilən məhsulun optimallaşdırılmasına yönəlmiş aqronomik konsultasiya vasitəsilə bağçılığın təkmilləşdirilməsi və inkişafı üzrə ixtisaslaşmış İtaliya şirkətidir.
Biz Caspian Agro ziyarətçilərinə “AGRINSIGHT®” proqramı vasitəsilə Aqronomik konsultasiya təklif edəcəyik. Buraya daxildir: Meyvə bağlarının layihələndirilməsi; Su və torpaq analizi; İqlim, torpaq, coğrafi mövqeyə görə sort seçimi; Sertifikatlaşdırılmış meyvə bitkiləri və tingləri; Meyvə bağları üçün dəstək xidməti, mühafizə və suvarma sistemləri; Meyvə bağları üçün ixtisaslaşdırılmış texnika; Nəzarət olunan atmosferli soyuducular və anbarlar; Çeşidləmə xətləri; Qida emalı texnikası; Paletlər üzərinə yığma, konservasiya və qablaşdırma üçün materiallar.
AGRINSIGHT®, meyvə bağlarının ümumi idarə edilməsi və onun səmərəli məhsuldarlığını müəyyən edən bütün amillərin avtomatlaşdırılmış sistem ilə uzaqdan idarə edilməsi üçün Advice&Consulting® tərəfindən dəstəklənən yeni proqramdır.
Bu, ilk dəfə Caspian Agro sərgisində nümayiş etdiriləcək şirkətin yeni təşəbbüsüdür.
Biz “Caspian Agro” sərgisində diqqətimizi işlərin fəal şəkildə yerinə yetirilməsinə yönəldirik. Yüksək keyfiyyətli meyvələr, yeni tərəfdaşlar və qarşılıqlı faydalı əlaqələr qurmaq üçün meyvə bağları yaratmaqda maraqlı olan yeni insanlarla tanış olmağı gözləyirik. “Made in Italy” keyfiyyəti Advice&Consulting® tərəfindən meyvələrlə bağlı yaradılan hər bir layihəni digər layihələrdən fərqləndirməyi bacaran xüsusi amil hesab olunur.

Качество «Сделано в Италии» – главный показатель нашей продукции.
Advice&Consulting® — итальянская компания, специализирующаяся на совершенствовании и развитии садоводства посредством реализации проектов с высокими стандартами качества, продукции, произведенной в Италии, и консалтинга в сельскохозяйственной сфере, направленного на оптимизацию всех рабочих процессов и выращиваемого продукта.
Мы предложим посетителям “Caspian Agro” агроконсалтинг также посредством приложения AGRINSIGHT®; Проектирование садов; Анализ воды и почвы; Подбор сортов по климату, почве, географическому положению; Сертифицированные плодовые растения и саженцы; Системы поддержки, защиты и орошения садов; Специализированные машины для фруктовых садов; холодильники и склады с контролем климата; Сортировочные линии; Оборудование для пищевой промышленности;
Оборудование для укладки на поддоны, консервирования, упаковки.
AGRIINSIGHT ® ,новое приложение на базе Advice&Consulting ® для полного управления фруктовым садом и автоматического дистанционного управления всеми факторами, определяющими его эффективную производительность.
Это новинка компании, которая впервые будет продемонстрирована на выставке “Caspian Agro”.
Мы нацелены на активную работу на выставке “Caspian Agro”. Мы надеемся встретиться со специалистами, заинтересованными в создании садов для выращивания качественных фруктов, встретиться с новыми партнерами и установить взаимовыгодные отношения. Качество “Сделано в Италии” — четкий признак, отличающий каждый проект фруктового сада, осуществленный Advice&Consulting®.