Rüfət Məmmədov, “GROW GROUP”-un direktoru
Şirkətimiz 2013-cü ildən fəaliyyət göstərir. Biz Fransanın istixana istehsalçısı “Rishel” qrupu və Hollandiyanın istixana materialının tədarükü ilə məşğul olan brendini təmsil edirik. Şirkətimiz 20 hektar sahədə pomidor yetişdirmək üçün nəzərdə tutulan istixanaların layihəsini hazırlayır. Bu layihədə partnyorlarımızın bütün materiallarından istifadə edilir. Biz xüsusi diqqətlə bu istixananın maketini hazırlayıb stenddə yerləşdirmişik.
Biz uzun illərdir ki, “CaspianAgro” sərgisində iştirak edirik. Bizim üçün bu, ilk növbədə, öz imicimizi qoruyub saxlamaq üçün bir vasitədir. İkincisi, bizim burada mühüm məqsədimiz var - stenddə tərəfdaşlarımız və işgüzar danışıqlar üçün hər cür şərait yaratmaq. Bu, bir növ işgüzar görüşlər, təlimlər və sərgilənən məhsulların sınaqdan keçirilməsi üçün nəzərdə tutulmuş platformadır. Bu gün burada ən azı on yeddi brend sərgilənir. Biz ildən-ilə sərgilərin müsbət nəticələrini görürük. Düşünürəm ki, bu, işgüzar əlaqələrin inkişafı, məhsulların və yeni layihələrin təşviqi üçün ən yaxşı formatdır. Gələn il də iştirak etməyi planlaşdırırıq.

Здесь созданы все условия для деловых встреч
Наша компания существует с 2013 года. Мы представляем французского изготовителя теплиц Rishel group и голландский бренд по поставке материала для теплиц. У нашей компании находится на разработке проект теплиц для выращивания помидор на 20га земли. В этом проекте используются все материалы наших партнеров. Мы тщательно подготовили и разместили на стенде макет данной теплицы.
Много лет участвуем на выставке CaspianAgro. Для нас это, в первую очередь, инструмент поддержания имиджа. Во-вторых, преследуем важную цель – создать на стенде все условия для наших партнеров, для деловых переговоров. Это своего рода площадка проведения бизнес-встреч, тренингов и тестирования выставленной продукции. Здесь сегодня экспонируются не менее семнадцати брендов. Из года в год мы видим положительные результаты выставок. Считаю, это лучший формат для развития деловых отношений и продвижения продукции и новых проектов. Планируем свое участие на следующий год