Azərbaycan üçün aktual avadanlıqlar
Şirkətimiz daş parçalama və taxta xırdalama texnikasının, ümumiyyətlə meşə təsərrüfatı və bağçılıq avadanlıqlarının istehsalında dünya lideridir. Geniş çeşidli məhsullarımız qırx ölkədə məşhurdur.
Bu gün biz “CaspianAgro” sərgisində üç maşın nümayiş etdiririk. Bu, daşlarla tıxanmış torpağı emal edə, bağçılıqla məşğul olmaq üçün münasib torpağa çevirə bilən daş parçalama maşınıdır. Hesab edirəm ki, bu, Azərbaycan üçün aktualdır. Artıq zeytun ağaclarını əkmək üçün bu texnikadan istifadə edən tərəfdaşlarımız var.
Digər maşınlar intensiv bağçılıqla məşğul olanların marağını cəlb edəcək. Əl əməyindən istifadə etmədən intensiv yeni texnologiya ağacların budanmasından sonra budaqları xırdalamağa kömək edir. Rahat, müasir, etibarlıdır!
Biz Azərbaycanda bizneslə məşğul olmağa yeni başlayırıq. Artıq şirkət yaratmışıq, Bakıda maşın və ehtiyat hissələri anbarı yaradılacaq. Əminik ki, avadanlıqlarımız maraq cəlb edəcək və bir çox müştərilərin tələbatını ödəyəcək.
Sərgi bizi kifayət qədər  qane edir - biz artıq ilkin işgüzar əlaqələr qurmuşuq və müsbət nəticələr əldə edəcəyimizə ümid edirik. Bu cür layihələrdə iştirak yerli bazara uğurla daxil olmağa kömək edir. Bu, insanlara məhsullarınızı tanımağa kömək etmək üçün yaxşı marketinq strategiyasıdır

Актуальная для Азербайджана техника
Наша компания является мировым лидером в производстве камнедробилок, мульчеров и в целом техники для лесоводства и садоводства. Широкий спектр продукции пользуется популярностью в сорока странах.
Сегодня на CaspianAgro мы демонстрируем три машины. Это камнедробилка, которая способна обработать засоренную камнями землю, превратив ее в пригодную для посадки сада почву. Думаю, это актуально для Азербайджана. У нас уже есть партнеры, которые используют данную технику для посадки оливковых деревьев.
Другие машины заинтересует тех, кто занимается интенсивным садоводством. Интенсивные новые технологии без использования ручного труда помогают измельчать ветки после обрезки. Удобно, современно, надежно!
В Азербайджане мы только начинаем свой бизнес. Мы уже сформировали компанию, в Баку будет организован склад машин и запчастей. Мы уверены, что наша техника будет интересна и востребована для крупных клиентов.
Выставка нас вполне удовлетворяет – мы уже заручились предварительными деловыми контактами и надеемся на хорошие результаты. Участие в подобных проектах успешно способствует выходу на местный рынок. Это хорошая маркетинговая стратегия, помогающая знакомить людей со своей продукцией.